Tetz rajziskola tájékoztató!

Kedves Szülők!

A Tetz Alapfokú Művészeti Iskola a 2020-2021 tanévben is szeretettel várja a képzőművészet iránt érdeklődő diákokat. A foglalkozások időpontja minden héten, csütörtökön du. 1-4-ig, szeptember 24-től. A foglalkozások helyszíne a rajzterem.

A jelentkezési lapok kitöltése a tanulói jogviszony feltétele. Jelen helyzetben nem kell személyesen bejönni a jelentkezési lapokért, mellékletben itt is megtalálhatók. Letöltve, kinyomtatva, kitöltve és aláírva, lefotózva vagy szkennelve ezeket kérném eljuttatni az e-mail címemre: benko.zoltan@nyarypaliskola.hu

Az eredeti jelentkezési lapokra is szükség lesz, de ezeket ráér majd a foglalkozásokra elküldeni a diákokkal.

A jelentkezési lapok kétoldalasak, minden tudnivaló, információ  megtalálható rajtuk.

Jelentkezési lap 1. oldal letöltés

Jelentkezési lap 2. oldal letöltés